Комментарии:
Αυτός ο κηπουρός… Τι εκτέλεση!!!
ОтветитьΑκούω και τώρα. Μετά από 3 χρονια.
ОтветитьΥπέροχος όπως πάντα, και υπέροχη στιγμή. Μεγαλώνουμε μαζί & εξελισσόμαστε μαζί Παύλο. Αληθινός καλλιτέχνης με όλη τη σημασία της λέξης. Και οι συνεργάτες σου απλά μάγοι επίσης, υπέροχη δουλεια
ОтветитьΣτα δικα μου αυτια το "ελλαδα" το δολοφόνησαν! η μελωδια που κανει αυτο το κομματι ξεχωριστο ελειπε! Φυσικα σαν ενα διαφορετικο σχημα εχουν αλλη προσεγγυση, το κομματι χτιζεται αργα αργα, και πραγματικα περιμενα να κορηφωθει με τον Σιοτα στο βιολι να παιξει την μελωδια μετα το "ομως αυτα κοιτανε εσενα"... κατι που δεν εγινε! ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ?
ОтветитьΠαυλαρα μου, μεγαλωσαμε και ακομη η μουσικη & οι στιχοι σου ειναι η καλυτερη ψυχαναληση μου... Να σέχει ο Θεος παντα καλα και εμας επισης για να μας μαγευεις,.. Αυτες οι εκτελεσεις ειναι δειγμα τεραστιας μουσικης ευφυιας και οτι καλυτερο εχω ακουσει.. Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο βαθη καρδιας...
ОтветитьΠάντοτε με Παύλο έχω ερωτευτεί τα καλύτερα μου χρόνια Παύλος κ ξέρω ψωμί
ОтветитьΥΠΕΡΟΧΑ!
ОтветитьΑν είχε ξεκινήσει με αυτή την σύνθεση το συγκρότημα μπορεί να είχε μεγαλύτερη επιτυχία
ОтветитьΜα εσύ μέσα μου ποτάμι που κυλάει σιωπηλό μες.
Μες απ τα δάση με οδηγείς σε μακρινό ωκεανό..
Εμείς σε ευχαριστούμε, Παύλο...
ОтветитьΦΩΝΕΣ ΑΠΟ Τ ΑΣΤΕΡΙΑ
ОтветитьΡε Φώτη πόσο παιχταράς είσαι γαμώ την τρέλα μου
Ответить❤️❤️❤️
ОтветитьΠερνάει η εφηβεία μας από μπροστά μας και θυμόμαστε όλα τα ωραία!!! Παυλίδης τι να πούμε σαν να μιλάμε για τον καλύτερο μας φίλο σαν την οικογένεια μας!!!!
ОтветитьBeautiful!! Would have deserved a huge public!
ОтветитьΟι εκτελέσεις αυτές δεν υπάρχουν. Ανεκτίμητης αξίας παιδιά... Μπράβο σε όλους τους μουσικούς και φυσικά στον Παύλο για τα τραγούδια του.
ОтветитьΠόσες εφηβικές αναμνήσεις έχω από αυτή τη φωνή.......;
Ответить25 ετη συνεχόμενα σε ακούω ρε Παύλο. Να σε εχει ο θεος καλα και με εμπνευση να δωσεις κι αλλο χρωμα στην ζωη μας.
ОтветитьΑυτό που κάνει το Παύλο σπουδαίο καλλιτέχνη είναι το γεγονός ότι δεν ακολουθεί την ασφαλή οδό της απλής αναπαραγωγής των κλασσικών πλέον τραγουδιών της ελληνικής ροκ σκηνής. Αντίθετα, τα ξεσκονίζει και τα φροντίζει σαν να είναι παιδιά του, δεν σταματάει να πειραματίζεται με το υλικό, να το ανασυντάσσει, να το ανασυνθέτει και εντέλει να το επανασυστήνει στο κοινό με συνέπεια.
ОтветитьΤι εκτέλεση του "φωτιά στο λιμάνι"!!!!!!!!!!!
Ответитьνα εισαι παντα καλα Παυλο και να συνεχιζης παντα ετσι......ενα παλιος σου φιλος απο τα παλια χρονια 33 και χρονια πισω....Λαδαδικα τσαγκαραδικα...ο παπους Γιωργης
ОтветитьΕυχαριστούμε. Ειστε απίστευτα καλοί. Μας καθηλώσατε , ευχαριστηθήκαμε μουσική και φωτογραφία.
Ответитьαξιζει να το κατεβασουμε αυτο το λαιβ . καμια ιδέα κανείς ?
ОтветитьΣ αγαπώ
ОтветитьΤα χρόνια της αθωότητας μας...Παύλο σ'αγαπώ...💜💜💜
ОтветитьΘα το πάρω ως δώρο γιορτής .
Σε ευχαριστώ . 🤍
Καλά για τους 23 με τα ντισλάικ προσφέρω δωρεάν βοήθεια καφέ αλκοόλ ναρκωτικά μέχρι να συνέλθουν ,δείχνουμε όλοι κατανόηση βεβαίως.
ОтветитьΑπλά γουστάρω τρελά !!!την αγάπη μου Παυλάρα και στα άλλα τα τρελά αγόρια!! Ρε εσύ με το βιολί πας καλά;;;; Πάντα σε θαύμαζα αλλά ρισπέκτ!!!
ОтветитьΑπ' τα πιο ωραία ταξίδια που πήγα...
Ответитьτρελοοοο😊😊🐞
ОтветитьΤι ψυχεδέλεια είναι αυτή στο Μόνο αυτό;
ОтветитьΟ Παύλος με την φωνή του αρκεί. Ότι όργανο και να τον συνοδεύει.......
ОтветитьI'm in love! xoxo
Ответить💜
Ответитьτώρα είμαι σύννεφο αν γίνω χιόνι
θέλω να πέσω μες στον κήπο σου στην άκρη της αυλής,
να είμαι το δάκρυ του χιονάνθρωπου που λιώνει
Ο Σιώτας το έχει πάει σε άλλο επίπεδο. Όλο το μουσικό υπόβαθρο, όλη η αισθητική της παραγωγής είναι Σιώτας. Και αυτό είναι το πιο ενδιαφέρον στο παρόν εγχείρημα. Μπράβο στον Παυλίδη που το υιοθέτησε. Μπράβο και σε όσους ήταν πίσω από τις κάμερες γιατί αυτό που δημιούργησαν είναι απόλυτα συμβατό με το ακρόαμα.
Ответить30 χρονια μας μιλαει, μας ταξιδευει, ειναι φιλος, παρεα οταν εισαι μονος μαζι του, οι στιχοι ειναι ποιηματα, εικονες, ιστοριες που ο καθενας βιωνει, νιωθουμε μαζι. απο τα σπαθια σε καθε περιοδεια καθε δισκου απο τον εβρο στην κρητη κ στην σαντορινη, τα κουφονησια, χαλκιδικη, κομοτηνη, ακουστικος, τριπαριστος, σε 100 κ σε 3000 ατομα, σε μαγαζια, festival, πανεπιστημια, θεατρα κ πλατειες, αλλες φορες ειναι ο jim morrison, ο καβαφης, οι massive attack, παραδοσιακος κ γαλλος, k astoria uk, αλλες φορες κλαις κ αλλες παθαινεις ηλεκτροπληξια, mind numbing-fucking moments, ειναι η πρωτη φορα που χορευεις κ πολλες που πεθαινεις. απο τα 13 στα 41 μου, ολοι που τον ακουμε, ακουμε τις φωνες μας, ειμαστε ολοι μοναχοι κ ολοι ενα. μονο αγαπη, ευχαριστω που υπαρχεις
ОтветитьΠάρε μας... Μαζί σου.... Ευχαριστούμε που μας κάνεις να μην ξεχνάμε!!!!!
ОтветитьΑριστουργημα
ОтветитьΜεγάλε Παύλο!! Ευχαριστούμε
ОтветитьΥπέροχο..!
ОтветитьΠαυλίδη αυτή η μαγική φωνή σου, αυτοί οι μαγικοί ήχοι σου..... Μας ταξίδεψες πάλι. Όπως κάνεις από τα πρώτα μας πάρτυ, στην εφηβεια μας. Αυτή η φωνή....... Μοναδικός. Υπέροχο το τρίο σας.
ОтветитьΣ’ ευχαριστώ που μού θυμίζεις αυτά που έζησα κι αυτά που θα θελα να ζήσω❤️
ОтветитьΕις το επανιδείν Παύλο
ОтветитьΑνατριχίλα!! Πάντα τέτοια, ευχαριστούμε!!
ОтветитьΊσως φτάνει μόνο αυτό.Σε ευχαριστώ!!
ОтветитьΜεγαλώνουμε μαζί με τον Παύλο. Κι αν χαθήκαμε, είναι καλό να ξέρεις ότι βρίσκεται ακόμα εκεί έξω...
Ответить