Комментарии:
Τι να πιστία δεν τη συγχωρεί λέει η μαρίνα βλαχάκη αλλά μία χαρά ήτανε με τον παντρεμένο το στράτο διονυσίου έλεος δηλαδή λίγο σεβασμός στο Σύνταγμα 😂😂😂
ОтветитьΩραία και 10 χρόνια γιατί δεν την παντρεύτηκε ; Προφανώς δεν την ήθελε για γυναίκα του.
ОтветитьΦωνή δεν είχε.
ОтветитьΕζησε εναν μεγαλο ερωτα αυτο λεγεται focused Illusion,η εξιδανεικευση ενος ατομου οτι αυτος ο ανιρωπος μονο ταιριαζει απολυτα με εμας .Οι σχεσεις αυτες ειναι μοναδικες γιατι δεν φθειρονται μεσα απο την συνηθεια ,μεσα απο ενα γαμο ,γιατι αυτες οι σχεσεις δεν εχουν υποχρεωσεις οπως ενας γαμος .Αν τον ειχε παντρευτει ,θα ειχε την καταληξη την ιδια που ειχε με την γυναικα του ,δηλ. να ειναι σε εξωσυζιγικη σχεση .Ναρκισισμος οτι ειμαστε οι καλυτεροι και οτι αξιζουμε τα παντα ,ακομη και να απαταμε την μητερα των παιδιων μας με αλλες γυναικες ,αλλα να κραταμε ενα γαμο ,παλι για τον εαυτο μας απο ανασφαλεια .Ποσο ανασφαλεις οι καλλιτεχνες ,ποσο ματαιοδοξια ..Απο την αλλη..αυτοι οι δυο ..εζησαν ενα μεγαλο ερωτα χωρις υποχρεωσεις και περιορισμους και πρεπει .Δεν θα εφευγε ποτε απο την γυναικα του ...παρα πολυ ανασφαλης για να το κανει ..Δυστυχως ..Εμεινε η αναμνηση και η λαθος πεποιθηση οτι θα την παντρευοταν ..Λεμε συνεχωσ ψεμματα στους εαυτους μας.Μεγαλος τραγουδιστης ,μεγαλα λαικα τραγουδια ,η κ.Βλαχακη πραγματικα τον αγαπησε και του σταθηκε στην ανασφαλεια που ενιωθε σαν αντρας .Μαγικη στις ερμηνειες της με τον Στρατο .Το εζησαν και ζησαμε κι εμεις καλυτερα .
ОтветитьΔεν ντρέπεται η Μαρίνα Βλαχάκη μου αρέσει που λέει την απιστία δεν τη συγχωρεί ενώ μία χαρά το έκλεισε το σπίτι του Στράτου Διονυσίου που πήγε με τον παντρεμένο ντροπή στη Μαρίνα Βλαχάκη αυτά που λέει εκτός αν δεν είναι καλά η γυναίκα με αυτά που λέει έλεος δηλαδή λίγο σεβασμός
ОтветитьΑν εκανε παιδιά θα ειχε σιγουρα κανα 2 και με τον Στράτο!
ОтветитьΔε πηραζει...εκανε ο Στρατος 4 παιδια.ολα για καπιο λογο γίνονται οπως λες κ εσυ που πιστευεις στο πεπρωμένο
ОтветитьΤι λέει μωρέ η γυναίκα αυτή τον κατέστρεψε το Στράτο Διονυσίου δεν ντρέπεσαι ο στρατός ήταν παντρεμένος κυρία μου 😂😂😂 κυρία να έχουμε να λέμε τώρα😂
ОтветитьΓνήσιο θηλυκό και πολύ ερωτική γυναίκα.Ειναι κι από την Κρήτη.Τυχαιο; Δεν νομίζω....Μαρινάρα for ever
ОтветитьΟκαθενας εχει την δικη του ιστορια σε πολλα .ο αειμνηστος Στρατος ηταν πατερας συζυγος,αλλα ηθελε και νεα ζωη
ОтветитьΟταν βρισκοταν σε φιλους ελεγε ο στρατος ο θηλυκος Διονυσιου !!!
ОтветитьΕξαιρετικό, δεν συγχωρεί την απιστία λέει αλλά ο Διονυσίου ήταν παντρεμένος όταν ήταν μαζί της. Άρα πιο σωστά θα λέγαμε δεν συγχωρεί την απιστία όταν συμβαίνει σ' εκείνη.
ОтветитьΣυγγνώμη, δεν την ξέρω.
Το θέμα είναι να μην γίνονται εκτρώσεις.
Χάλια. Μαυρα
ОтветитьΡε τι τραβάμεεεεεεεεεε !!!!!
ОтветитьΔεν πειράζει .
Πολλοί άξιοι δεν έκαναν και πολλοί ανάξιοι έκαναν
Την γυναίκα την κατηγορησαν όλοι, ενώ ο άλλος ο άνδρας κάνεις, αφού είχε και τόσα παιδιά, σε αυτήν την κοινωνία πάντα η γυναίκα φταίει;
ОтветитьΑν έκαναν όλοι παιδιά τι θα έκαναν τα ορφανά;
Ответитьκαθεστε καποιοι και κατηγορειτε τη Βλαχακη...και σημερα εχουν γεμισει οι πιστες απο αφωνες βιζιτουδες ξεκωλα που εχουν παρει παραγωγους...συνθετες...μαγαζατορες και ολο το κυκλωμα και πατε και γεμιζετε τα μαγαζια που εμφανιζονται..Η συγκεκριμενη αν ηταν "αποφασισμενη" να κανει καριερα θα την ειχε κανει. Παρ ολα αυτα ειχε μια αξιοπρεπεστατη συνεχεια στη ζωη της και μπραβο της. ..Και στη τελικη για να λεμε και του στραβου το δικιο...ο συγχωρεμενος ειχε πολυ μεγαλο μεριδιο ευθυνης για αυτη τη σχεση...αφηστε που πηγαδακια της εποχης ελεγαν οτι ειχε πολυ μεγαλη αδυναμια στο ωραιο φυλο με οτι αυτο συνεπαγεται και η ιδια σε τοσες συνεντευξεις της δεν το εχει αναφερει καν.....το οτι ειναι πολυ μεγαλος λαικος τραγουδιστης ειναι αλλο θεμα.
ОтветитьΜαρινα σε αγαπαμε μην ακους τους πονεμενους εδω μεσα...
ОтветитьΔεν σου μειώνει την αξία σαν άνθρωπος, το γεγονός ότι δεν έγινες μητέρα. Όλα γίνονται για κάποιο λόγο.
ОтветитьΑχ τι μας θύμισες...πόσο ωραία χρόνια...
ОтветитьΛέει ότι δεν συγχωρεί την απιστία,,, αλλά πολύ εύκολα την κάνει όμως,,, γιατί ο Διονυσίου ήταν παντρεμένος...
ОтветитьΜαρίνα όταν ακούει να τραγουδάτε με το μεγάλο Στρατό απλά λιονω μου δίνετε ζοι σεφχαρειστω
ОтветитьΑφου ηταν παντρεμενος οστρατος τι ηθελες εσυ με εναν παντρεμενο τη γυναικα του τη σκεφτηκες η δεν την εννοιαζε πολυ πολυ λαρτζ εισαι κοπελλια
ОтветитьΈχει κάποια σχέση με την Ελένη Βλαχακη?
Ответить